YOU HAVE TO BE LOGGED IN FOR THE VISIBILITY OF ENTIRE FORUM.

Changes on the Web

User avatar
Buke
Clan leader
Administrator
Clan leaderAdministrator
Czech Republic
Posts: 231
Joined: 05 Jun 2016, 21:31
Contact:

Changes on the Web

Postby Buke » 10 Jun 2016, 17:23

Zdarec.
Nejprve bych tě chtěl uvítat na našem novém webu. Doufám, že se ti bude líbit a najdeš tu vše, co hledáš.
Po delší době proběhla aktualizace webu a fóra, a jelikož stará databáze z fóra nemohla být převedena na stávající stránky, musíš se zde bohužel zaregistrovat znova, pokud si tak už neučinil. Na fóru se nyní nachází nejnovější verze phpBB, která je plně optimalizována pro snadné ovládání jak ACP (Administration Control Panel), tak UCP (User Control Panel). Postupně přepisuji, mažu či vyvíjím kódy, které celou stránku oživí a udělají ji přehlednou pro všechny uživatele.
V budoucnu se zde můžete dočkat konečně výpisu clan wars, dále často aktualizovaného seznamu našich hráčů (Team), přibudou zde také další novinky a možná i další sekce na fóru.

Pokud by si měl nějaký nápad, co by se na web mohlo přidat, co se má upravit nebo opravit, napiš nám ho dolu pod příspěvek :)

ImageImageImage

[+] English version
Hi.
First of all, I want to welcome you on our new website. I hope, you'll like it and find there everything, what do you want.
After a long time whole website has been updated. We have there latest version of phpBB which is fully optimalised for comfortable work with the ACP (Administration Control Panel) and UCP (User Control Panel), but our old database from the forum couldn't be transferred to new one, so you should register here again if you still didn't do that. Gradually I owerwritting, deleting or developing a codes which revives the whole page and made it clear to all users.
In the future, you can finally find there a site with clan war results, frequently updated list of our members (Team), another news and maybe also other sections on the forum.

If you have some idea, what can be added on the web, what should be edited or repaired, let us know below. :)
Image

Return to “News”Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest