YOU HAVE TO BE LOGGED IN FOR THE VISIBILITY OF ENTIRE FORUM.

CW Priprava

Selik
Older member

Older member
Slovakia
Posts: 67
Joined: 27 Dec 2016, 21:21

CW Priprava

Postby Selik » 25 May 2018, 13:53

No dnes na praxi som dal trošku viac času tak som rozmýšľal či by sme si nemohli nacvičiť dajaké tie taktiky na summer cup, niečo typu že ako po kom ísť skôr alebo že by sa postupom času dohodli formácie aby sme mohli sa spolu zohrať na turnaj a trénovať spolu. Podľa mňa by sme s tým mohli už začať začiatkom Júna. Lebo ako sme tu dlho a nabrali sme dosť členov tak že by člen shooter squadu rozhodol kto bude v prvej 5 a že by sme potrénovali keď už máme ten server tak aby sme to využili na 100%
Toto je môj nápad ak sa vám nebude páčiť tak sa nič nedeje :)
S pozdravom Lidino

User avatar
Hase
Older member

Older member
Czech Republic
Posts: 119
Joined: 27 Mar 2017, 22:01

Re: CW Priprava

Postby Hase » 29 May 2018, 16:40

Stačí napsat kdy a v kolik + třeba mapy až se bude znát a není problém to udělat (y)
Image

User avatar
Buke
Clan leader
Administrator
Clan leaderAdministrator
Czech Republic
Posts: 231
Joined: 05 Jun 2016, 21:31
Contact:

Re: CW Priprava

Postby Buke » 31 May 2018, 17:29

Po kom jít prvně? To je hodně individuální.
A nějakou "formaci" si těžko nacvičíš, když hráči jsou spawnuti random a ne vždy je dostatek času, aby si se dostal někam (.. ke svým).
Nerozumím té první pětce. Jestli to myslíš tak, že bude jen 5 vybraných lidí, kteří budou hrát prioritně zápas a ostatní budou na "lavičce", to ne. Když už, tak ať si zahraje co nejvíce lidí - měly by jste se prostě střídat. O tom je tým :)

Neber to ode mě jako něco co bych zakazoval nebo nechtěl... jako nápad do je dobrý, ale je to těžce realizovatelné. Jak už třeba hlavně ze strany té taktiky a co vše obnáší, tak ze strany aktivity. Dříve tu už byly tréninky a nebylo na to dostatek hráčů v danou dobu (a nebylo to tím, že klan byl poloprázdný). Nicméně pokud se ti něco podaří vymyslet, bude to fajn (y)

Dal bych jen radu, že nejdřív by se hráči měli naučit hrát skvěle solo. Hlavně uhýbat a dávat si schválně fight v přesile, protože na "nespravedlnost" musí být každý připraven :P
Image

Return to “Ideas”Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest